5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Quillan, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit unieke karakterbezit is gelegen aan zijn eigen groot perceel van land op de rand van het dorp van Campagne sur Aude, met toegang tot de wateren van de thermische bron van Campagne les Bains. Het huis biedt ruime aanpassing met goed aangepaste ruimten en hoge plafonds samen met een gastbijlage die aan heeft afzonderlijke toegang tot de tuin maar met het belangrijkste huis communiceert.
Er is grootmoedige leefruimte op de benedenverdieping die uit een open plankeuken, woonkamer en het dineren gebied, nutsruimte, doucheruimte en een tweede salon bestaat die als extra slaapkamer konden dienen. Boven, van het ruime landen, zijn 4 goede met maat slaapkamers, één met Engelse reeks, doucheruimte en een familiebadkamers. De bijlage heeft een grote woonkamer, een kitchenette, een slaapkamer en doucheruimte, plus een mezzanine slaapkamer of opslaggebied.
Buiten zijn er diverse terrassen en plaatsingsgebieden plus onlangs geïnstalleerd boven grondpool. De rest van het land is lawned en bevat met een verscheidenheid van rijpe fruitbomen. Het bezit wordt gegrenst aan één kant door een stroom en de tuin rond het huis is volledig geschermd.
Campagne sur Aude zelf heeft historische betekenis en het platteland die het dorp omringen is populair met historici, aard-minnaars, cirkelende en lopende enthousiasten. Alle noodzakelijke faciliteiten met inbegrip van een zwemmend meer kunnen in de nabijgelegen stad van Quillan, enkel een paar kilometers worden gevonden onderaan de weg. De meest dichtbijgelegen skipost is weg 40 mins, de Mediterrane aandrijving van een uur. Het gebied is een favoriete bestemming voor fietsers met de Reis DE die Frankrijk regelmatig overgaan door.
Campagne sur Aude is enkel 50 minuten van de luchthaven van Carcassonne en minder dan 2hrs aan Toulouse, Perpignan en Girona in Spanje.
Dit bezit zou een ideale permanente woonplaats met ruimte voor uitgebreide familie en gasten maken. Alternatief, een perfect vakantiehuis voor eigen of huurgebruik in dit mooie deel van zuidelijk Frankrijk.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 315 000 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 297 170 €, belasting: 6%