£172.792 GBP | $233.148 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 7
Badkamers: 3
Oppervlakte: 296 m2
Oppervlakte grond: 1229 m2

Zwembad
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Saint-Sornin-La-Marche, Frankrijk
EXCLUSIVE TO BEAUX VILLAGES! What an opportunity to create a lovely family home plus two holiday lets or family accommodation.
Situated just 10 minutes from the large towns of Le Dorat and Bellac, this listing offers many possibilities.
Main house
Across the ground floor, the large rooms offer a 35m2 kitchen breakfast room, living room, dining room, cloakroom, laundry room, boiler room, bathroom, room to renovate plus the cave.
Across the first floor, a large landing takes you in different directions, to a feature large 35m2 bedroom with vaulted ceiling and beams, four further bedrooms, one with an en suite shower room plus a family bathroom.
Guest house
Attached to the main house, offering two bedrooms, open plan living room/kitchen, bathroom plus a large room to renovate.
House to renovate (subject to permissions)
A detached house on its own plot to renovate, offering 4 rooms, 50m2 of space plus a really nice private garden.
Garden to the main house offers lawns, hedging, mature trees.
Limoges airport is approximately 45 minutes away.