Huizen-Villa te koop Souillac, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit is een grote kans om een bouwterrein van rond 3696m2*, met „Cu opérationnel“ (stroom tot 14 December 2023) en met water en elektriciteit aan de rand van het perceel te verwerven. Zeer dicht gesitueerd in een stil gehucht aan Souillac.
De kansen als dit komen niet elke dag langs en dit is een keurig gehandhaafd perceel, klaar om en met meningen over bos en vallei te gaan.
Perfectioneer voor het construeren van een eerste keer huis met genoeg ruimte voor een privé zwembad indien gewenst (behoudens noodzakelijke toestemmingen).
Dit is een zeer stil gehucht nog slechts 10 kms van Souillac, die binnen onder 15 minuten met al zijn winkels en diensten kan worden bereikt. De levendige stad van Gourdon, met zijn drukke gemeenschap is weg slechts 15 kms.
30 minuten van belangrijke toeristenplaatsen zoals Rocamadour en slechts 50 minuten van de beroemde holen van Lascaux, in Dordogne.
Absoluut moeten-ziet als u droom van de bouw van uw eigen huis in een klein, stil gehucht. Een groot bouwterrein, klaar om aan een zeer concurrerende prijs te gaan. Bouwers, wat u die wachten op? zijn!
* Grens het merken moet worden ondernomen om de grenzen en de grootte van het perceel nauwkeurig te bepalen.