4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Montcuq, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Goed gesitueerde, stille en prachtige mening met optimale zonneschijn.
De buitenkant wordt volledig gemodelleerd met buitengewone zonnige terrassen en 14 x 7m zwembad. Het huis van ongeveer 150 m2 bestaat uit: keuken met toegang tot zuiden die terras, woonkamer, 2 slaapkamers met gepaste garderobes, badkamers, toilet, duiventil met slaapkamer en opslag, ruim bureau onder ogen zien.
Het volledig vernieuwde 60m2 kosthuis heeft een een open-plankeuken/woonkamer met toegang tot zijn terras en zwembad, een slaapkamer met douche room/WC en opslag. Er is ook een 195 m2schuur heeft automatische poorten, een 80 m2workshop en een luifel voor 2 auto's. Buitengewoon land van 8430 m2 met bomen.
Diversen: de dubbele verglazing, centrale olieboiler, vloerverwarming, gasthuis/airconditioning, rustte volledig keuken, zeer goede voorwaarde uit.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 763.200 € exclusief agentschapprijzen: de commissie van Koper 720.000 € omvatte: 6%