2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pleuville, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi vernieuwd die steenplattelandshuisje, in een klein gehucht, slechts een minieme aandrijving wordt gesitueerd 15 aan de rivieroeverstad van Confolens met alle belevingswaarde, bars, restaurants.
Het bezit is goed vernieuwd, en gehad alle comfort van een modern huis, terwijl het bewaren van de heel wat authentieke stijl met zijn steenmuren, open haard, en originele houten stralen.
Het bezit bestaat uit op de benedenverdieping van een mooie grote keuken, een nutsruimte, een WC, open diner van de planzitkamer met een open haard en een houten brander, en heeft Franse deuren die voor het achtertuintje openen. De benedenverdieping is ook gepast met nieuwe bevloering.
Boven is een ruime gang, 2 mooie slaapkamers en een badkamers met bad, douche, gootsteen en WC.
Dit bezit is goed afgewerkt en voordelen van oliegestookte centrale verwarming, nieuwe dubbele verglaasde vensters & deuren en een nieuwe boiler geweest.
Aan de voorzijde van het huis is een mooie tuin met een oprijlaan die van wegparkeren aanbieden, en heeft meningen over het mooie omringende platteland. Het achtertuintje heeft een bovengenoemde grondpool met mooi decking gebied.
Er ook is een losgemaakte grote schuur met een grote workshop.
Een perfect bezit klaar om zich in, ideal als slot-omhoog-en-verlof te bewegen of een comfortabel permanent huis.
Om snel worden bekeken!
Inclus van Prix honoraires: honoraires exclus 199 999 € Prix: 185 185 acquéreur van de €Honoraires DE 8% last TTC à