3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Verdille, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi vernieuwd steenbezit met talrijke bijgebouwen in het idyllische, mooie en vreedzame plaatsen, in een gehucht met slechts een paar huizen. Het wordt geplaatst in een mooie grote ingesloten tuin met vele struiken en bomen, en een binnen gemalen zwembad.
Op de benedenverdieping is grote keukendiner, met een afzonderlijke wasserij/een bergruimte. Verder zijn er een comfortabele zitkamer en een tweede grote woonkamer.
De gang heeft een indrukwekkende maat houten trap en mezzanine. en er is een beneden bureau (een andere slaapkamer zou kunnen zijn), en overgiet beneden ruimte en afzonderlijk toilet.
Boven op mezzanine die is een andere doucheruimte en een afzonderlijk toilet en verslaan de gang is één grote hoofdslaapkamer en 2 verdere slaapkamers landen. De bezitsvoordelen van oliegestookte centrale verwarming.
Vastgemaakt aan het huis, wordt een open schuur, en gescheiden door een muur, is een ander groot bijgebouw - ideal om een grote gite (behoudens de correcte planning) met zijn eigen privé tuin en een broodoven te creëren. Vastgemaakt aan de rug van het bezit wordt een andere schuur.
Buiten het bezit is de poorten een grote oprijlaan met een grote open garage en een workshop plus een afzonderlijke tuin. Allen op een totaal perceel van 6943m2.
Perfect als groot familiehuis met afzonderlijke garageideal voor het opslaan van auto's.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs €288 900 exclusief agentschapprijzen: de commissie van de Koper €270 000 omvatte: 7%