Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Le Dorat France EN Immobiliers à Vendre Le Dorat Limousin FR Inmueble a la venta Le Dorat Limousin ES Immobilien zum Verkauf Le Dorat Limousin DE Immobiliari in Venditap Le Dorat Limousin IT Immobiliën te koop Le Dorat Limousin NL Imoveis venda Le Dorat Limousin PT дома Продажа недвижимости Le Dorat Limousin RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Dorat, Frankrijk

£71.127 GBP | $95.950 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 111 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Dorat, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi medio-terrasvormig stadsbezit voor verkoop in de historische stad van Le Dorat binnen een korte het lopen afstand van een supermarkt en een verschillende commerces. Zowel zijn Limoges als Poitiers rond de aandrijving van een uur en beide steden hebben luchthavens met regelmatige vluchten aan het UK.
Op de benedenverdieping is er een betegelde ingangsgang die tot een kleine woonkamer leiden. Er is een grote kelder met een toilet en heet waterboiler. Het is zeer basis maar functioneel en kon worden vernieuwd om verdere aanpassing te verstrekken.
Op het parterre is een keuken met gootsteen en kasten waarvan de tuin toegankelijk is. Er zijn een grote woonkamer met houten bevloering en een open haard met een houten brandend fornuis. Er is een doucheruimte met een wasbassin en een toilet.
Op de eerste verdieping zijn twee grote slaapkamers en een badkamers met een bad, wast handbassin en toilet.
Verwarmen door radiators (misschien verglaasd gevoed stadsgas) en het hout en alle vensters zijn dubbel.
De tuin in bijlage is rond 111m2.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: 83.160€ prijs exclusief agentschapprijzen: 77.000€ de commissie van de koper, belasting omvatte: 8%
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Le Dorat" Frankrijk

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Le Dorat
Regio: Limousin
Provincie: Haute-Vienne
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 111 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Le Dorat | Le Dorat Verminderd Vastgoed | Le Dorat Luxe Vastgoed | Le Dorat Goedkoop Vastgoed | Le Dorat Huizen-Villa te koop | Le Dorat Huizen-Villa Zwembad te koop