4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ventouse, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nog gevestigd in een landelijk gehucht dicht bij alle belevingswaarde, heeft dit veel van gehouden huis meer dan een hectare land, een 9x4m zwembad, 4 goede met maat slaapkamers en vele bijgebouwen. Met fabelachtige meningen over het platteland, terwijl het zitten in zijn eigen klein stuk van paradijs.
Helder en licht in zowel de zomer als de winter biedt dit familiehuis keuzen aan zonverering aan, een afgezonderd zwembad, in de schaduw gestelde gebieden voor vrede en stil, een behandelde hangaar voor spelen en het onderhouden - wat meer konden u om misschien vragen?
De het welkom heten hal leidt beneden tot leefruimte met een toilet onder de treden, delen 4 slaapkamers boven een een een doucheruimte, badkamers en toilet.
Een mooi huis klaar om zich rechtstreeks binnen aan - en met het potentieel te bewegen zich verder om te ontwikkelen (met correcte planning op zijn plaats). Vermijd nu teleurstelling en mening!
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 299.600 € exclusief agentschapprijzen: de commissie van Koper 280.000 € omvatte: 7%