3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Villefagnan, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit bezit van het steenkarakter wordt gevestigd in een rustig dorp, enkel drijf van 5 minuten door de stad van Villefagnan, die winkels, restaurants, een bakkerij, en een apotheek aanbiedt. Het is ook slechts 15 minuten van de mooie stad van Ruffec, die alle belevingswaarde en een station heeft.
Voor de benedenverdieping, bestaat het bezit uit een keuken met een tussenvoegsel, uit een woonkamer met een houten brander, uit een douche room/WC, uit een wasserij/een ketelruim, een achterkeuken, een garage, en een kelder. Voor het parterre, zijn er een bathroom/WC, 3 ruime slaapkamers, één waarvan een kleedkamer heeft. Er is ook genoeg ruimte om een Engelse reeks (behoudens noodzakelijke toestemmingen) tot stand te brengen.
Tegenover het bezit, is er een mooie de zomerkeuken, samen met een workshop en een bergruimte met een zolderruimte.
Het bezit wordt geplaatst op een mooi ingesloten pakket van land, met een binnenplaats bij de voorzijde en een mooie tuin bij de rug. De tuin kenmerkt veelvoudige fruitbomen en heeft een afzonderlijke toegang met poorten vanaf de bovenkant.
Er is ook een groot bijgebouw, perfect voor het opslaan van tuinmateriaal. Bovendien, enkel buiten het bezit, zijn er een garage met een zolderruimte en een groot non-attached pakket van land, ongeveer 3400m2 in grootte, met fruitbomen en wijnstokken.
Het bezit is uitgerust met het centrale olie verwarmen, dubbele verglazing en een ondergronds waterreservoir.
Dit bezit zou een perfect vakantiehuis in het mooie platteland plaatsen of een familiehuis maken.
Doe vandaag een benoeming!
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 256 800 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 240 000 €, belasting: 7%