4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Gaillac, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontdek dit prachtige moderne die huis in 5895 m2 land, 20 minuten van Gaillac, met zijn eigen bos, verreikende meningen wordt geplaatst en 4 x 12m zoutwater zwembad. U gaat het huis met een het welkom heten ingang in die tot een buitengewone, zeer heldere 116 m2woonkamer met een dubbel-hoogteplafond leidt dat op een top-of-the-range open-plankeuken door Arthur Bonnet opent. Ook op de benedenverdieping zijn een slaapkamer (of bibliotheek op het ogenblik), twee andere slaapkamers (met mezzanine), een badkamers met douche en bad en een afzonderlijke WC. Voor het parterre, open-plan overgieten mezzanine (momenteel als studie wordt gebruikt) en een hoofdslaapkamer met Engelse reeks ruimte, kleedkamer en balkon dat.
Er is ook een volledige kelderverdieping met een wasserijruimte en een reusachtige garage/een workshop, een zwembad met behandeld die terras, en een tuin voor uw hulpmiddelen en openluchtmateriaal wordt afgeworpen. De gronden worden goed gehandhaafd met een geschermde moestuin, kruidtuin, en bos. Het profiteert ook van een put.
Het verwarmen is geothermisch onder de vloer, en de vensters zijn, natuurlijk dubbel-verglaasd, met Franse vensters die in de muren gaan, volledig toestaand een open plek, en elektrische blinden. Het huis wordt gealarmeerd met toezichtcamera's.
Mis deze unieke kans niet om in het idyllische plaatsen te leven, ons voor het bekijken nu contacteren!