£230.436 GBP | $311.832 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 147 m2
Oppervlakte grond: 2309 m2

Zwembad
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sarlat la Caneda, Frankrijk
EXCLUSIVE TO BEAUX VILLAGES!
This delightful 3-bed stone home in need of some refreshing, is just a short stroll from the centre of Daglan and a 15 minute drive to Sarlat. Inside, you’ll find a fitted kitchen with island, a cosy living room with wood-burning stove opening onto the terrace, plus a ground-floor en suite bedroom.
Upstairs, a light-filled landing (perfect as an office) leads to two further en suite bedrooms.
An adjoining building awaits full renovation (subject to permissions) — ideal for guest accommodation or a rental project. Added bonuses include a cave with laundry, storerooms, and a powered garage.
The generous garden offers a sunny terrace, ample parking, and woodland leading to the river.
Efficiently heated with reversable air conditition - excellent DPE rating (C/A).
A warm, character-filled home in a sought-after village — come and see for yourself!
Price including agency fees : 300,000 €
Price excluding agency fees : 282,000 €
Seller commission, tax included: 6%