3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Eymet, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
EXCLUSIEF AAN DORPEN BEAUX! Dit hoogtepunt van de steenschuur van karakter is omgezet in een huis van de 3 slaapkamervakantie en geweest gesitueerd in een stil gehucht dicht bij de populaire stad van Eymet.
Het bezit bestaat uit 3 slaapkamers, een keuken met het dineren gebied, een woonkamer, een doucheruimte en een afzonderlijke WC. Naast de woonkamer is een 30 m2workshop met een trap die tot de 1st verdieping leiden, waar er 3 verdere ruimten zijn, die potentieel in een andere leefruimte (behoudens de noodzakelijke toestemmingen) konden worden omgezet.
De volledig ingesloten tuin aan het achtergedeelte van het huis staat eigenaars toe om van privacy door de pool met mooie meningen te genieten.
Het bezit heeft groot potentieel als vakantiehuis of hoofdhuis. Hoogst geadviseerd bekijken.