4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Jonzac, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
EXCLUSIEF AAN DORPEN BEAUX! Met een mooi, onlangs gebouwd zwembad en omringd door wijngaarden, is dit mooie 3/4 die het landbouwbedrijfhuis van bedCharentaise, in een uiterst klein gehucht van twee huizen wordt geplaatst enkel 2 kms van de drukke kuuroordstad van Jonzac met zijn bars, restaurants, supermarkten, zwemmend meer, waterpark en station en enkel 15kms van de mooie stad van Bruggen. Het schept ook gemakkelijke toegang tot het strand, rond aandrijving 45kms op.
De aanpassing is bijna volledig op de benedenverdieping, behalve één slaapkamer, en voordelen van dubbele verglazing en oliegestookte centrale verwarming.
Er zijn een blokhuis in de grote tuin, van bijna een acre, en een reusachtige dubbele garage in bijlage aan het huis. De ruime ruimten allen worden licht-gevuld en onder ogen zien de tuin met zijn overweldigende meningen over de wijngaarden van de Cognac.
Een bezit als dit zo dicht aan Jonzac met gemakkelijke toegang tot het strand is een zeldzame vondst en vroeg wordt het bekijken geadviseerd!