8 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Agris, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigde het lopen afstand aan de het restaurant en lage school van de dorpsbar - minieme aandrijving tien aan populaire stad Chateau met veel belevingswaarde en het lokale leven.
Het belangrijkste huis heeft vier slaapkamers en één badkamers op het parterre - op de benedenverdieping zijn er een goede groottekeuken, een afzonderlijke eetkamer en een comfortabele zitkamer met open haard en houten brander. Bij de voorzijde van het bezit is een mooi parkeerterrein van de binnenplaatsstijl - bij het achtergedeelte van het belangrijkste huis is een behandeld het eten terras.
Beide gites hebben twee slaapkamers, ruime buitenruimte en huur uit momenteel allebei per seizoen en korte termijn - een toekomstige eigenaar kan aan reapply voor de noodzakelijke toestemmingen en de bedrijfsregistratie nodig hebben.
De grote tuin is formeel in stijl, met afzonderlijke moestuin met inbegrip van opgeheven bedden - goed grootte zwembad met zonterras, spelenruimten met bar en verscheidene kleinere workshop/opslagbijgebouwen.
Ideaal bezit voor commerciële potentiële of uitgebreide familie die - minieme gang minder dan 5 aan dorpscentrum en een ongeveer uur aan de luchthaven leeft in Limoges.
DPEs voor gites is op verzoek beschikbaar.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 424 000 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 400 000 €, belasting: 6%