3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Moutiers-Sous-Argenton, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geplooid weg landelijk dorp in de noordelijke Deux-Sèvres, met een lokale winkel binnen het lopen afstand. 6 kms van een kleine stad met winkels en de diensten en 17 kms van de grotere stad van Bressuire, waar er alles is u nodig hebt. De luchthavens in Nantes of Poitiers zijn gemakkelijk toegankelijk en TGV in Angers of Saumur.
Het huis is vernieuwd en de flexibele aanpassing voorziet ter plaatse ruime aanpassing en parterres met inbegrip van een prachtige hoofdslaapkamer van Engelse reeksbadkamers. De twee parterreslaapkamers en de badkamers worden momenteel gebruikt voor een Bed - en - ontbijt.
Op de benedenverdieping: woonkamer met brandplaats, studie, nutsruimte en WC. Keuken-dinerende ruimte, ook met een open haard. Tweede woonkamer of slaapkamer 4.
Er zijn een vroegere stal in bijlage en een hangaar die als garage wordt gebruikt. Het huis wordt geplaatst terug van belangrijkste vierkant en heeft een binnenplaats aan de voorzijde en tuiniert aan de kant en het achtergedeelte.
Ideal voor of een vakantie of permanent huis. Het oliegestookte verwarmen is geïnstalleerd en de leidingendrainage wordt verbonden.
Het bezit moet worden bekeken om worden gewaardeerd.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 155 150 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 145 000 €, belasting: 7%