5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Saint-Martial-Viveyrol, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De reeks op een helling met verreikende meningen over het omringende platteland, is dit verrukkelijke landelijke bezit met flexibele aanpassing.
Het principehuis heeft een grote parterre dubbele hoogte die//keuken met mezzanine hierboven bureau leven dineren; aan de benedenverdieping is een hal en 3 slaapkamers elk met hun eigen badkamerssfaciliteiten.
Het parterreterras verbindt met de gastbijlage, met zijn dubbel-hoogte leven-dineert ruimte en keuken; mezzanine behaaglijke, 1 kleine en één zeer grote slaapkamer en familiebadkamers.
Onder het terras zijn een een een wasserijruimte, provisiekamer en kelder die het verwarmingssysteem bevatten.
Het land breidt zich tot ong. 13310m2 uit.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 399 000 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 376 416 €, belasting: 6%