3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Gensac, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontdek deze charmante oude die boerderij in de schilderachtige heuvels van het gebied entre-deux-Mers, enkel over een uur van Bordeaux wordt genesteld.
De belangrijkste woonplaats biedt over 300m2 van leefruimte over negen grootmoedige ruimten, met het potentieel aan om het zolder-onderwerp in de planning van goedkeuring om te zetten. De reeks rond een centrale binnenplaats, het bezit omvat ook verscheidene bijgebouwen, zoals een vroegere wijnmakerij, die een extra rijpe 350m2 verstrekken voor transformatie (behoudens noodzakelijke toestemmingen).
Brimming met karakter en omringd door rustig platteland, dit landgoed is ideaal voor die die van een rustige ontsnapping, een groot familiehuis, of een gastvrijheidsonderneming dromen in het hart van beroemd de wijngebied van Bordeaux.
De kansen als dit zijn vandaag zeldzaam-programma uw bezoek!
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 205 200 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 190 000 €, belasting: 8%