4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Monpazier, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Oorspronkelijk drie afzonderlijke schuren, is dit huis veel liefs hersteld door zijn huidige eigenaars. Het wordt gevestigd in een vreedzaam gehucht, enkel drijf om de 10 minuten door een schilderachtige bastidestad.
Op het ingaan van het huis, komt u in een ontvangstruimte aan die een mooie steenopen haard en een houten-brandt fornuis opschept, die als zowel het dineren als het leven gebied dienen. Aan de linkerzijde, zult u de keuken vinden, die met maateenheden uitgerust is. Verder voortdurend, zult u door een nutsruimte overgaan en zult dan een paar stappen aan de reeks van de gastslaapkamer dalen, volledig met een doucheruimte en zijn eigen terrastoegang bij de rug van het bezit. Aan het recht op het binnengaan door de voordeur, zult u een bioskoopruimte met een bar en een ingebouwd correct systeem vinden, perfect voor het genieten van van uw favoriete films of gebruikt als grote het onderhouden ruimte met vrienden en familie. Dit niveau omvat ook een bureau en een WC. Boven, aan één kant van het huis, zijn er twee grote slaapkamers, elk met hun eigen doucheruimten, terwijl op de overkant, er een overweldigende hoofdreeks met een volledig badkamers en het kleden zich gebied is.
Buiten, zult u een prachtig gehandhaafde tuin die met rijpe bomen en struiken wordt gevuld vinden. Ondanks wordt gesitueerd in een gehucht, voelt plaatsen vreedzaam en privé. De openluchtruimte kenmerkt een zwembad en een overweldigende openluchtkeuken volledig met een pizzaoven en diverse plaatsing gebied-perfect voor dineren het in de open lucht of afwikkelend met een drank begin de dag. Gemakshalve gevestigd dichtbij de pool wordt een badkamers, toevoegend praktisch aspect aan de ruimte. U zult een hete ton, ook een sauna, en een behandeld gebied vinden dat momenteel als een het dineren ruimte wordt gebruikt, die het potentieel dat in een flatje (behoudens noodzakelijke toestemmingen) moet worden omgezet heeft. De tuinen zijn mooi met sommige mooie specimenbomen en rijpe struiken en bloeien bedden, zijn er sommige schitterende vlekken om van de zon te zitten en te genieten indien u het of de schaduw op die hete dagen wilt.
Het bezit profiteert ook van een ruime garage/workshop, een afzonderlijk van het belangrijkste huis, met zijn eigen privé ingang en oprijlaan. Deze veelzijdige ruimte stelt overvloed van voor optie-of u kijkt om extra aanpassing tot stand te brengen of op huis-gebaseerde zaken te vestigen. Met zo veel potentieel, moet dit huis echt worden gezien volledig worden gewaardeerd!