3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sarlat la Caneda, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
EXCLUSIEF AAN DORPEN BEAUX! Gevestigd enkel buiten het mooie dorp van beynac-et-Cazenac, dit 3 slaapkamerhuis dat momenteel als gîte (een toekomstige eigenaar zou noodzakelijke toestemming en aangewezen bedrijfsregistratie moeten verkrijgen) in werking wordt gesteld en ook een uitstekend huis of slot-omhoog-en-verlofbezit zou maken.
Het kenmerkt helder open-plan boven levend met een grote open haard, een een ground-floor slaapkamer en badkamers, en twee verdere slaapkamers met een tweede badkamers. Omringd door een lage onderhoudstuin zijn er een zwembad, garage en verscheidene bijgebouwen carports.
Een ideale basis in één van de meest gezochte plaatsen van Dordogne, hetzij voor vakantie, huurinkomen of voltijds het leven.