Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Le Blanc France EN Immobiliers à Vendre Le Blanc Centre FR Inmueble a la venta Le Blanc Centre ES Immobilien zum Verkauf Le Blanc Centre DE Immobiliari in Venditap Le Blanc Centre IT Immobiliën te koop Le Blanc Centre NL Imoveis venda Le Blanc Centre PT дома Продажа недвижимости Le Blanc Centre RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Blanc, Frankrijk

£342.349 GBP | $460.408 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Oppervlakte: 257 m2
Oppervlakte grond: 6755 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Blanc, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een schitterend groot steenbezit van 189m2, dat goed, met een afzonderlijk vernieuwd huis van 68m2 wordt vernieuwd, perfectioneert voor familie, bezoekers of misschien een inkomen (mogelijke gite - behoudens noodzakelijke toestemmingen).
Gevestigd aan het eind van een stil landgehucht met voetpadden, en de rivier, en slechts 5kms van de drukke stad van Le Blanc.
Het belangrijkste huis heeft een ingang met een mooie „Chauvigny steen“ trap, en een show ophoudend, gewelfde woonkamer van 70m2 met een even indrukwekkende schoorsteen en brandkuil. De gepaste keuken, de wasserij/het ketelruim en de benedenverdieping overgieten ruimte met WC.
Op het parterre die is de woonkamer mezzanine, 3 slaapkamers, badkamers en afzonderlijke WC overzien.
Het tweede huis heeft een grote open plankeuken/een woonkamer, een slaapkamer en een doucheruimte met WC. Er is een wenteltrap die tot mezzanine met adequate ruimte leidt dat als tweede slaapkamer indien nodig moet worden gebruikt.
Het bezit is volledig geschermd, met het aantrekkelijke binnenplaats plaatsen en het rijpe parktuin omringen. Een grote hangaar die voor het garaging van uw auto's zouden kunnen worden gebruikt, en kleinere bijgebouwideal voor een workshop, opslag, en hebben momenteel zelfs een geschiktheidsruimte.
Het huis van de familie, uw eigen landterugtocht, het is een fantastisch bezit!
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 394 320 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 372 000 €, belasting: 6%
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Le Blanc" Frankrijk

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Le Blanc
Regio: Centrum
Provincie: Indre-et-Loire
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 257 m2
Oppervlakte grond: 6755 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
29
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Le Blanc | Le Blanc Verminderd Vastgoed | Le Blanc Luxe Vastgoed | Le Blanc Goedkoop Vastgoed | Le Blanc Huizen-Villa te koop | Le Blanc Huizen-Villa Zwembad te koop