7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le TempLe Sur-Lot, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
EXCLUSIEF AAN DORPEN BEAUX! Dit is een zeer aantrekkelijk bezit die een ruim familiehuis evenals het losgemaakte huis van de steengast voor familie en vrienden aanbieden.
Het belangrijkste huis heeft een een benedenverdiepingsslaapkamer en badkamers aan één eind van het huis, centraal gevestigde keuken met eilandeenheid die rechtstreeks tot de eetkamer en de zitkamer verder leidt, terwijl enkel buiten de achterdeur een schaduwrijk het dineren terras overziend de privé tuin is. Boven zijn er het grote landen die een tweede zitkamer zou kunnen zijn ook daar is drie meer slaapkamers en een douche room/WC. De centrale verwarming van de olie en houten fornuizen voor de wintertijd.
Het gasthuis is totaal met alle accomodatie met een woonkamer van het dubbele hoogte open plan, volledig gepaste keuken, twee dubbele slaapkamers en childs bedrooom, doucheruimte met WC.
Aan het achtergedeelte is een groot ingesloten privé terras dat omslagen rond het betegelde zwembad die overvloed van het zetten en het dineren opties aanbieden.
Het vloerverwarmingssysteem aan een warmtepomp wordt gekoppeld verzekert jaar rond comfort dat.
Er is een grote schuur in goede voorwaardenideal voor opslag, workshop enz. Het land breidt uit tot tot twee hectare met een mengeling van formele tuin, kleine dierlijke paddocks, plantaardig perceel, prairie. Het bezit wordt volledig geschermd en de toegang is door een automatische poort om veiligheid te verzekeren en privacy, is er ook een put voor het tuinieren of dieren.
Privé en stille plaats nog slechts vijf minuten van de lokale dorpsdiensten zoals boulangeriesmarkten en supermarkten, terwijl de grotere winkels en de faciliteiten bij Villeneuve-sur-Lot in 15 minuten worden gevonden. De luchthaven van Bergerac onder een uur weg.