6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Lagos, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een fantastisch ommuurd bezit op een stil exclusief gebied van Porto DE Mos. De villa behandelt vier vloeren. De elektrische poorten leiden tot een dubbele garage met een elektrische roldeur en tot de externe ingang aan de kelderverdiepingsflat.
De villa wordt omringd door lage onderhouds rijpe tuinen, een groot zuiden die terras en een verwarmd zwembad met wezenlijk de zomerhuis onder ogen zien en in barbecue gebouwd.
De voordeur opent in een ruime zaal die tot een een onafhankelijke volledig gepaste keuken, een groot open plan het leven het dineren gebied met open haard, ruimte van de huisdouche en een verdere ruimte leiden die momenteel als dubbele slaapkamer wordt gebruikt.
De treden leiden aan toegang drie dubbele slaapkamers met de grote ruimte van de Engels-reeksdouche en een verdere huisbadkamers met Jacuzzibad. Alle slaapkamers hebben schuifdeuren aan balkons en gepaste garderobes. van het landen neemt een verdere vlucht van treden u aan een open dakterras met fantastische meningen van het overzees en de stad.
De hal heeft een vlucht neer van treden aan de ruime kelderverdiepingsflat. De flat bestaat uit een grote open plan volledig gepaste keuken, het dineren het leven gebied met de volledige deuren van het hoogteglas. Er zijn twee grootmoedige dubbele slaapkamers, één Engels-reeks met Jacuzzibad en een doucheruimte.
De villa is volledig met airconditioning en verglaasd dubbel.
Dit unieke bezit is een echte gem met kwaliteitseigenschappen die het maken voor vakantie of als permanente woonplaats perfect. Het is een kalm gebied van Lagos, dicht bij alle belevingswaarde en enkel een paar notulen loop aan Porto DE Mos strand, lopen de restaurants en de toneelraad aan de vuurtoren.