5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Charmante 5Bedroom Villa met Privé Pool en Tuin in Gr Rosario, Marbella - €1,750, Beschrijving 000:
Ruime en elegante villa voor verkoop in de exclusieve woonwijk van Gr Rosario, enkel een korte aandrijving van Marbella stadscentrum en het strand. Dit handhaafde prachtig slaapkamer 5, combineert het 4 badkamersbezit Mediterrane charme met het moderne leven, aanbiedend de perfecte van de familiehuis of vakantie terugtocht.
Het bezit wordt geplaatst op een privé perceel met een gemodelleerde tuin, een groot zwembad, en verscheidene zonnige terrassenideal voor het openlucht dineren en ontspanning.
Binnen, kenmerkt de villa een helder open-plan het leven gebied met een volledig uitgeruste keuken, evenals een afzonderlijke eetkamer. De hoofdreeks wordt gevestigd op de hogere vloer, die toegevoegde privacy en toegang tot een privé terras aanbieden. De vier extra slaapkamers worden gevestigd op de benedenverdieping, makend het huis voor families of gasten functioneel en flexibel.
Gevestigd in een stille, veilige urbanisatie dicht bij internationale scholen, golfcursussen, en lokale belevingswaarde.
Hoofdlijnen:
5 slaapkamers 4 badkamerssPerceel: ong. 1.259 m2 Gebouwd gebieds: van het de tuin open-Plan van het ong. 326 m2 Privé zwembad Mooie gemodelleerde de keuken en de woonkamer Afzonderlijke eetkamer Hoofdreeks met de privé notulen van de het parkeren Stille woonwijk van de terras (boven) Airconditioning Veilige enkel van Marbella centrum en het strand? Prijs: €1,750, 000? Plaats: Gr Rosario, Marbella (Málaga)? Klaar om zich binnen - ideal als familiehuis, tweede woonplaats of huurinvestering te bewegen.
? Contacteer ons vandaag om het bekijken te schikken!
* GELIEVE VAN NOTA TE NEMEN DIT BEZIT TOT 15TH SEPTEMBER 2025 WORDT GEHUURD, DAAROM KAN DE VERKOOP VÓÓR DIE DATUM WORDEN VOLTOOID NIET *