5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in exclusieve Nueva Andalucía, een min aandrijving 5 van de stadscentrum van Puerto Banus, evenals aan stranden en recreatieve gebieden.
5 Engels-reeksslaapkamers (slaap 12) plus gasttoilet.
Deze onlangs vernieuwde villa wordt gebouwd volgens een hoge norm in 2 niveaus en het combineren van een modern ontwerp met eigenschappen Andalucian. Toen het ingaan van deze opmerkelijke villa ging de moderne architectuur harmonische smelting samen met een 400 éénjarigenOlijfboom in vrede buiten de glasbouw weg. U voelt onmiddellijk bij vrede terwijl het onderzoeken van de rest van het mooie huis. Stelt het leven zich rechtstreeks vooruit in een open plansituatie waar voor u - op ingangsniveau aan het recht - de volledig uitgeruste keuken met het dineren gebied voor 6 en een afzonderlijk het dineren gebied voor 8 personen vindt. Van het keukengebied, is er directe toegang tot de wasserijruimte met wasmachine en linnendroger.
Nieuwe keuken met directe toegang tot het openluchtterras. De woonkamer en het recreatieve gebied zijn neer één niveau, met mooi natuurlijk licht die uit de ware groottevensters komen die het tuin/poolgebied onder ogen zien.
Alle 5 slaapkamers worden geplaatst goed apart voor totale privacy. Één slaapkamer en de Engelse reeksbadkamers worden gevestigd rechtstreeks aan het recht van de ingang. Aangezien u door de gang verdergaat wordt een andere slaapkamer met Engelse reeksbadkamers gevestigd links van de ingang. De indrukwekkende hoofdslaapkamer is absoluut ruim met een grote Engelse reeksbadkamers en een gang in kast met meningen die de vallei overzien die tot het overzees leiden. De vierde slaapkamer met Engelse reeksbadkamers wordt gevestigd op het kelderverdiepingsgebied met directe toegang tot het poolgebied.
Buiten u hebben een ruime tuin met palmen, een grote verwarmde zwembad en een Jacuzzi. Het opmerkelijke barbecuegebied is ideaal voor het onderhouden en het dineren onder de sterren, terwijl het gedeeltelijk behandelde terras en de zitkamerplaatsing een atmosfeer grote cosiness hebben. Met totale privacy en meningen naar de bergen, is het echt een vreedzaam toevluchtsoord van paradijs. Nieuwe openluchtbar en BBQ gebied: 2 ijskasten, één diepvriezer, wijnkoeler, ijsblokjemachine, drinkwater en gootsteen, afwasmachine en het elektro afbaarden boven de bar.
Dit is echt een overweldigend luxehuis.
Het huis wordt gebouwd met kwaliteitsmaterialen en heeft unieke eigenschappen zoals externe en interne verlichting met de recentste energie - besparings LEIDENE technologie. Alle vloeren in de zwarte/blauwe tegels van het Porselein (600x600mm) van Apavisa in speciale Lappato eindigen. Alle muren met Italiaanse gipspleister Zes lagen van afwerking die wordt toegepast om uniek overweldigen te bereiken eindigen. De badkamerss van de gast in tegels Porcelanosa en sanitaire waren. Exclusieve hand geweven tapijtinlegsels in alle slaapkamers voor comfort. Jaloezies in alle ruimten voor lichte controle en privacy. In leiding openen de zonneblinden en sluiten door afstandsbediening. Alle ventilatieopeningen die met staaltraliewerk worden beveiligd dat met recentste veiligheidssysteem zowel binnen als tuin met draadloos alarm wordt gecombineerd aan het Bedrijf van de Veiligheid.