£200.317 GBP | $270.288 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 90 m2
Bouwdatum: 1955
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Rouen, Frankrijk
Votre agence 123webimmo l'immobilier au meilleur prix vous présente : À VENDRE ? Appartement T3 de 90 m² au dernier étage ? Hyper-centre de Rouen
Situé en plein cœur de Rouen à deux pas de la Halle aux Toiles et de la Cathédrale, cet appartement de 90 m² se trouve au 3? et dernier étage d'une copropriété bien entretenue, avec ascenseur et gardien.
Vous profiterez d'un emplacement idéal, à proximité immédiate des commerces et des transports en commun, accessibles à pied.
Caractéristiques du bien :
Entrée spacieuse et accueillante
Séjour lumineux de 28 m² orienté plein sud
Cuisine séparée, aménagée et équipée, ouvrant sur une loggia
2 grandes chambres de 14 m² et 13 m²
Salle de douches
wc séparé
Nombreux placards de rangement
Informations complémentaires :
Chauffage, eau chaude et eau froide inclus dans les charges
Présence d'un gardien
Charges mensuelles : 216 € (incluant également l'entretien des parties communes et les frais de syndic)
Cet appartement allie confort, luminosité et emplacement privilégié dans le centre historique de Rouen. Il conviendra aussi bien à une résidence principale qu'à un investissement de qualité.
Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site du gouvernement :