Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Ammousa Greece EN Immobiliers à Vendre Ammousa Ionian Islands FR Inmueble a la venta Ammousa Ionian Islands ES Immobilien zum Verkauf Ammousa Ionian Islands DE Immobiliari in Venditap Ammousa Ionian Islands IT Immobiliën te koop Ammousa Ionian Islands NL Imoveis venda Ammousa Ionian Islands PT дома Продажа недвижимости Ammousa Ionian Islands RU
« Terug

4 Slaapkamers Appartement te koop Ammousa, Griekenland

£1.103.337 GBP | $1.486.209 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 4
Badkamers: 4
Oppervlakte: 255 m2
Oppervlakte grond: 4037 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Appartement te koop Ammousa, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
NIEUW BOUW in aanbouw Villa met een totaal gebied van?? sqm 255 in Ammouso, Lefkada.
Deze mooie, moderne Villa wordt gevestigd op een perceel van een totaal gebied van?? sqm 4.037 met panoramische, onbelemmerde overzeese meningen en asfalttoegang.
Het bezit bestaat uit twee niveaus:
Het 1st niveau heeft:
Een grote woonkamer paste volledig de Opslag van keukenWC/wasserijgebied terwijl het 2de niveau heeft:
4 slaapkamers met 4 badkamerss - één waarvan een hoofdslaapkamer uiterlijk de Villa is heeft:
Het zwembadBBQ 2 van de tuin wordt de Privé parkeerplaatsen Dit bezit gevestigd zeer dicht aan het overzees.
Het voldoet aan alle vereisten om een Gouden Visum te verlenen.

De plaats Lefkada is de het kapitaal en de havenstad van het eiland. Er zijn schilderachtige stegen, kleine vierkanten, traditionele huizen, gedetailleerde klokketorens en bedekte voetstreken die deze stad zijn karakter geven.
Lefkada is bekend voor zijn indrukwekkende kustlijn met de witte zandstranden en de turkooise wateren, lijkend op het tropische paradijs van de Caraïben. De mooie stranden en de glasheldere wateren zijn niet de enige reden voor de schoonheid van het eiland. Lefkada is een echt verdant eiland, volledig van bomen en groene heuvels. Alhoewel het na de witte bergen is genoemd die het landschap overheersen, heeft het eiland rijke fauna en flora.
De stad wordt omringd door een kanaal en een lagune, terwijl, verder het noorden, Gyra ligt, een dunne rek die van die een zandig strand een cirkel vormen, met windmolens en karige vegetatie wordt gestippeld.
De lagune tussen Lefkada en het vasteland is een beschermd moerasland en een perfecte schuilplaats voor vele trekvogels en andere zeldzame species. Voor het eiland, zijn er zeldzame lelies, blauwe klimop en andere wilde bloemen delend de gebieden met wilde gombomen, olijfbomen, citroen en oranje bomen, espen en veel meer mooie installaties die hun natuurlijke schaduw van de glorierijke Griekse zonneschijn aanbieden.

De investering Dit verbazende bezit is ideaal voor een permanente woonplaats, maar ook als vakantie/investeringsbezit aangezien het gebied Ammouso een ideale keus voor toeristenbenutting is als u geinteresseerd in dit bezit bent en/of Lefkada wilt bespreken gelieve in te kopen ons contacteren:
pp-Europa/contact
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ammousa
Regio: Ionische Eilanden
Provincie:
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 255 m2
Oppervlakte grond: 4037 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Appartement te koop in Ammousa | Ammousa Verminderd Vastgoed | Ammousa Luxe Vastgoed | Ammousa Goedkoop Vastgoed | Ammousa Appartement te koop