Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Rome Italy EN Immobiliers à Vendre Rome Lazio FR Inmueble a la venta Rome Lazio ES Immobilien zum Verkauf Rome Lazio DE Immobiliari in Venditap Rome Lazio IT Immobiliën te koop Rome Lazio NL Imoveis venda Rome Lazio PT дома Продажа недвижимости Rome Lazio RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Rome, Italië

£2.681.810 GBP | $3.649.010 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 4
Oppervlakte: 310 m2
Bouwdatum: 1500

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Italy
Talen: Engels, Italiaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in Rome' s het prestigieuze en rustige gebied van Borghese van de Villa, deze elegante vierde-vloerflat overspant sqm ongeveer 310 met een 30 sqmterras. Overstroomd met natuurlijk licht en het aanbieden van groene meningen, maakt het bezit deel uit goed-gehandhaafde jaren '60 bouwend met de portierdienst en dubbele liften. Het onlangs vernieuwde binnenland combineert periodecharme met modern comfort, die eiken parketvloeren, douanegarderobes, en airconditioning kenmerken. De flat omvat een ruime ingang, een dubbele woonkamer openend op het terras, een eetkamer, een studie, een grote keuken met een voorraadkast en een balkon, en een informeel het dineren gebied. De slaapkwarten bieden drie hoofdslaapkamers (met Engels-reeks en een walk-in garderobe), een vierde convertibele slaapkamer, een zitkamer (aan een kleedkamer), drie badkamerss, en een de dienstruimte met een extra badkamers aan. Twee behandelden parkeerplaatsen en twee kelders voegen aan het gemak toe. Met het onafhankelijke verwarmen en bijgewerkte systemen, wordt het huis geplaatst in een eerste plaats dicht bij Villa Borghese, Parioli, en het culturele en commerciële oriëntatiepunt-ideal van centraal Rome voor die die naar een geraffineerde, vreedzame stedelijke levensstijl streven. Ref: 14084 lionard/luxe-flat-met-terras-en-parkeren-ruimte-in-rome.html
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 310 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 1500
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Rome | Rome Verminderd Vastgoed | Rome Luxe Vastgoed | Rome Goedkoop Vastgoed | Rome Appartement te koop