Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Deruta Italy EN Immobiliers à Vendre Deruta Umbria FR Inmueble a la venta Deruta Umbria ES Immobilien zum Verkauf Deruta Umbria DE Immobiliari in Venditap Deruta Umbria IT Immobiliën te koop Deruta Umbria NL Imoveis venda Deruta Umbria PT дома Продажа недвижимости Deruta Umbria RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Deruta, Italië

£8.682.000 GBP | $11.676.000 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Badkamers: 18
Oppervlakte: 2500 m2
Bouwdatum: 1500

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Italy
Talen: Engels, Italiaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Deruta, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
In Umbrian de Apennijnen, tribunes uit deze oude vesting voor gebouwde verkoop aanvang van de XII eeuw. De bouw van het kasteel, begon in de Middeleeuwen maar de structuur heeft drie verschillende originele architecturale kernen die de drie verschillende historische periodes vertegenwoordigen waarin de woonplaats werd gebouwd: de middeleeuwse era die van de 12de eeuw, de Renaissance tussen de 15de en 16de eeuwen dateren en de Gotische era die terug naar de 19de eeuw dateren. De kaste omvat 8.500 sq m van land met een eeuw-oud park die met lange bomen wordt geplant en een tuin met standbeelden, woonkamers, wegen en tuinbanken in ijzer en gietijzer, die terrassen en een zwembad morsen die dat door oude Venetiaanse marmeren standbeelden wordt omringd de Vier Seizoenen met een groot thermisch hydro-massagebad afschilderen met chromotherapy en aromatherapy. Ref.: 0366 lionard/exclusief-Italiaans-echt-landgoed-luxe-bezit-voor-sale.html
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Deruta
Regio: Umbrië
Provincie: Perugia
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 2500 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 1500
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
23
Verwante zoekopdrachten:
Deruta Verminderd Vastgoed | Deruta Luxe Vastgoed | Deruta Goedkoop Vastgoed | Deruta Huizen-Villa te koop