Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Mandelieu-La-Napoule France EN Immobiliers à Vendre Mandelieu-La-Napoule Alpes-Cote d`Azur FR Inmueble a la venta Mandelieu-La-Napoule Alpes-Cote d`Azur ES Immobilien zum Verkauf Mandelieu-La-Napoule Alpes-Cote d`Azur DE Immobiliari in Venditap Mandelieu-La-Napoule Alpes-Cote d`Azur IT Immobiliën te koop Mandelieu-La-Napoule Alpes-Cote d`Azur NL Imoveis venda Mandelieu-La-Napoule Alpes-Cote d`Azur PT дома Продажа недвижимости Mandelieu-La-Napoule Alpes-Cote d`Azur RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Mandelieu-La-Napoule, Frankrijk

£1.953.450 GBP | $2.627.100 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 4
Oppervlakte: 183 m2
Oppervlakte grond: 1050 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Mandelieu-La-Napoule, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onthaal aan uw droomhuis op het prestigieuze gebied van La Napoule, dat in het mooie gebied van Alpes Maritimes wordt genesteld. Deze uitstekende villa biedt een onvergelijkelijke het leven ervaring met overweldigende meningen van het overzees, de bergen, en de rollende heuvels aan. Overspannend grootmoedige 183 m2, schept dit bezit vijf slaapkamers op, verzekerend bewegingsruimte voor ontspanning en vermaak. Aangezien u de villa ingaat, wordt u begroet door een het welkom heten 12 m2 zaal die de toon voor de rest van het huis plaatst. De benedenverdieping kenmerkt een 38 m2woonkamer die met natuurlijk licht wordt gevuld, perfect voor ontvangende gasten of het genieten van van vreedzame familieogenblikken. De aangrenzende 10 m2keuken wordt goed-benoemd en klaar voor culinaire avonturen en een geschikte ruimte van de 4 m2wasserij. Deze vloer omvat ook twee comfortabele slaapkamers (12 m2 en 15 m2), elk met zijn eigen badkamers. Dalend aan het tuinniveau, zult u een rustige 20 m2slaapkamer, een comfortabele 11 m2slaapkamer vinden. Met 6 m2 voegt de badkamers aan het comfort van deze vloer toe. De extra ruimten omvatten een gang, een 5 m2ketelruim, en een ruim gebied van de 12 m2opslag ervoor zorgen, die dat al uw praktische behoeften worden voldaan aan. Het parterre is een privé terugtocht met een 10 m2slaapkamer en een 4 m2badkamers, perfect voor gasten of een huisbureau. Het bezit omvat een carport, ook een alarmsysteem voor toegevoegde veiligheid, en een groot zwembad, perfect voor het genieten van de van zonnige zuidelijke blootstelling. De reeks op een 1050 m2perceel, wordt de villa door weelderige tuinen omringd en openluchtruimten die voor ontspanning en plezier worden ontworpen. De plaats van het bezit is onverslaanbaar - enkel een korte minieme gang 2 aan het dorp van La Napoule, waar u charmante restaurants en koffie kunt onderzoeken. De nabijheid aan het overzees en de stranden (2 minuten), de lokale haven (5 minuten), en de geschikte toegang tot de weg (10 minuten) en luchthaven (30 minuten) maken tot deze villa een perfect mengsel van kalmte en toegankelijkheid. Dit frontliniebezit op beroemde Boulevard des Cretes biedt een zeldzame kans om in één van de meest gezochte plaatsen, net boven Port DE La Rague te leven. Of u een roeienenthousiast of eenvoudig het streven van een naar rustige en luxueuze levensstijl bent, is deze villa de ideale keus. De kalme en schilderachtige omgeving, die aan het gemak van nabijgelegen belevingswaarde wordt gekoppeld, maakt tot dit een uitzonderlijke plaats om huis te roepen. Mis niet de kans om deze mooie villa in La Napoule te bezitten, waar de adembenemende meningen en het luxueuze leven wachten op.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 06210
Plaats: Mandelieu-La-Napoule
Regio: Alpen Côte d`Azur
Provincie: Cannes-Grasse-Antibes
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 183 m2
Oppervlakte grond: 1050 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
32
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Mandelieu-La-Napoule | Mandelieu-La-Napoule Verminderd Vastgoed | Mandelieu-La-Napoule Luxe Vastgoed | Mandelieu-La-Napoule Goedkoop Vastgoed | Mandelieu-La-Napoule Huizen-Villa te koop | Mandelieu-La-Napoule Huizen-Villa Zwembad te koop