Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in La Zagaleta Spain EN Immobiliers à Vendre La Zagaleta Andalucia FR Inmueble a la venta La Zagaleta Andalucia ES Immobilien zum Verkauf La Zagaleta Andalucia DE Immobiliari in Venditap La Zagaleta Andalucia IT Immobiliën te koop La Zagaleta Andalucia NL Imoveis venda La Zagaleta Andalucia PT дома Продажа недвижимости La Zagaleta Andalucia RU
« Terug

8 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Zagaleta, Spanje

£11.199.780 GBP | $15.062.040 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 8
Badkamers: 10
Oppervlakte: 1675 m2
Oppervlakte grond: 6847 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

8 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Zagaleta, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Schoonheid. Klasse. Plaats. Dit bezit heeft het allen! Geregeld in één van de meest bevoorrechte en gezochte plaatsen in de buurt van het Golf van La Zagaleta & de Club van het Land met prachtige faciliteiten, wordt dit zuiden die, fascinerend klassiek $c-andalusisch stijlhuis ontworpen en aan mengsel die met zijn natuurlijke omgeving een verbazende gemodelleerde tuin met gerijpte subtropische vegetatie, met inbegrip van een vijver en een 18m pool opnemen gebouwd onder ogen zien. In het poolgebied zult u ook een openluchtkeuken van de „chiringuito“ stijl met een bar en een open brandoven vinden. Het bezit schept 8 grote die Engels-reeksslaapkamers op meer dan 3 niveaus met 2 grote hoofddiereeksen worden uitgespreid op het parterre van het bezit samen met andere 2 grote Engels-reeksslaapkamers, allen met adembenemende meningen over de beeld-perfecte omgeving, 2 op het benedenverdiepingsniveau en 2 op het kelderverdiepingsniveau worden gevestigd met inbegrip van een gastflat met afzonderlijke ingang en een ruimte die in een extra Engels-reeksslaapkamer kunnen worden omgezet. De kelderverdieping is een volledig- wellness en het onderhouden gebied met gymnastiek, KUUROORD met sauna, Engels terras, een reusachtig vermaakgebied met het scherm en projector, ruimte voor bioskoopruimte en een bar. De benedenverdieping, naast 2 slaapkamers, bestaat uit het verbazen, grandioze ingang die tot alle gebieden van de het huis, de open plankeuken, de ontbijtruimte, het dinning, het leven gebieden en pianoruimte, allen met toegang tot een portiek en fantastische openluchtruimte leidt. Elk van de gebieden kan privé worden gemaakt aangezien de dubbele deuren de ruimten scheiden vandaar u het als volledig open of gedeeltelijk open gebied kunt hebben. U kunt ook sluiten welke van de gebieden u verkiest. Alle slaapkamers op het parterre hebben adembenemende meningen van overzees, bergen en hieronder vallei. Ook, heeft het bezit 2 garages met meer dan genoeg ruimte voor 2 auto's elk, en er zijn meer parkeerplaatsen buiten het bezit - voor maximaal 30 auto's! Perfectioneer voor grote familie/vriendengebeurtenissen. Er zijn a lot more over dit prachtige bezit maar beste manier te zeggen om de schoonheid, de waarde en dat alles te begrijpen het aanbiedingen is het te bezoeken en te zien, het voor zich voelen. Aarzel niet om ons te vragen meer informatie en het privé bekijken te schikken.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "La Zagaleta" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 29679
Plaats: La Zagaleta
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 1675 m2
Oppervlakte grond: 6847 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Viewed
15
Verwante zoekopdrachten:
8 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in La Zagaleta | La Zagaleta Verminderd Vastgoed | La Zagaleta Luxe Vastgoed | La Zagaleta Goedkoop Vastgoed | La Zagaleta Huizen-Villa te koop | La Zagaleta Huizen-Villa Zwembad te koop