Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Rome Italy EN Immobiliers à Vendre Rome Lazio FR Inmueble a la venta Rome Lazio ES Immobilien zum Verkauf Rome Lazio DE Immobiliari in Venditap Rome Lazio IT Immobiliën te koop Rome Lazio NL Imoveis venda Rome Lazio PT дома Продажа недвижимости Rome Lazio RU
« Terug

Appartement te koop Rome, Italië

£1.513.925 GBP | $2.059.925 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: Studio
Oppervlakte: 228 m2
Bouwdatum: 1936

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Italy
Talen: Engels, Italiaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Appartement te koop Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Exclusieve penthouseflat met een panoramisch terras voor verkoop in Viale Parioli, Rome, Lazio. Deze betoverende flat biedt een unieke het leven ervaring aan. Het is op de hoogste vloer van een 5 die niveaugebouw, door een lift wordt gediend, en verstrekt adembenemende buurtmeningen. Binnen, schept de flat 9.5 ruimten, met inbegrip van vijf slaapkamers, met het hoogtepunt op die het prachtige terras van ong. 100 sq m/1076 sq voet zijn. De grote vensters en het terras staan natuurlijk licht toe om de flat te overstromen, verlenend een heldere en luchtige leefruimte. De flat is elegant ontworpen met geraffineerd eindigt zoals parketbevloering, een open haard met een marmeren architraaf, en zachte LEIDENE verlichting die in de woonkamer, tot een leeftijdlooze en verfijnde atmosfeer leiden. Het bezit heeft ook een kelderverdiepingskelder die extra bergruimte verstrekt. Een geschikt parkeerterrein is beschikbaar een paar meters bij de flat, toevoegend aan het gemak van het leven in deze exclusieve plaats. Het gebied heeft talrijke parken en openbare tuinen, die groene ruimtenideal voor ontspanning en gangen aanbieden. De buurt heeft ook gastronomische restaurants, trendy koffie, theaters, en exclusieve clubs, die een trillende en cultureel rijke levensstijl verstrekken. Della Pittrice wordt van La Casa gemakshalve gevestigd, met openbaar vervoer die gemakkelijke toegang tot de hoofdroutes van Rome verlenen het historische centrum en. Het gebied is gekend voor zijn brede tree-lined wegen, elegante periodegebouwen, en waardige villa's, creërend een vreedzame en luxueuze atmosfeer. Mis niet deze zeldzame kans om een stuk van exclusiefste onroerende goederen van Rome te bezitten. Della Pittrice van La Casa is een oase van luxe en verfijning, die gemakkelijke toegang tot alle diensten, parken, en culturele aantrekkelijkheden verlenen. BEZIT Ref: Plaats: Rome, Gebied: LazioType: penthouse flat met 9.5 ruimten en een leefbaar terras, totaal gebied van 228 sq sq m/2,454 voet + 90 sq m/969 sq voet van openlucht spaceYear van bouw: 1936Year van restauratie: 1986Conditions: uitstekend, beweging-in klaar Terras/Balkon: hoek terras, ongeveer 90 sq.mLayout: Vijfde Verdieping: het welkom heten ingang, heldere woonkamer, vijf slaapkamers, één extra kleine slaapkamer, grote volledig uitgeruste keuken, drie badkamerss, en een niveauterraceDistance van de diensten: binnen het lopen afstandsAfstand van hoofdluchthavens: Fiumicino 49 milesUtilities km/30.45: Vast telefoonnetwerk: availableInternet: het availableHeating: methaneWater: supplyElectricity van de leidingenstad: availableWaterwaste: connectionCondominiumprijzen van de leidingenstad: €2,400 per yearFurniture: Het overeen te komen separatelyThebezit wordt bezeten door een particulier. De plaats, voor privacy, is benaderend. Gelieve van nota te nemen alle aangehaalde metingen de approximateEnergy Klasse van de Efficiency zijn: D
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 00197
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 228 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 1936
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
Rome Verminderd Vastgoed | Rome Luxe Vastgoed | Rome Goedkoop Vastgoed | Rome Appartement te koop