Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Citta della Pieve Italy EN Immobiliers à Vendre Citta della Pieve Umbria FR Inmueble a la venta Citta della Pieve Umbria ES Immobilien zum Verkauf Citta della Pieve Umbria DE Immobiliari in Venditap Citta della Pieve Umbria IT Immobiliën te koop Citta della Pieve Umbria NL Imoveis venda Citta della Pieve Umbria PT дома Продажа недвижимости Citta della Pieve Umbria RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Citta della Pieve, Italië

£998.430 GBP | $1.342.740 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Badkamers: 1
Oppervlakte: 238 m2
Oppervlakte grond: 20000 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Italy
Talen: Engels, Italiaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Citta della Pieve, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Twee-verhaal buitenhuis met blootgestelde baksteenvoorgevel voor verkoop in Città della Pieve, Perugia. Een paar stappen van de oude stad van het dorp Umbrian neemt deze boerderij van de 19de eeuw, in uitstekende voorwaarde, van ongeveer 238 sqm /2561 sqft toe. Het bezit verkeert in een uiterst panoramische positie en onlangs vernieuwd. Het bezit heeft veelvoudige ingangen en door een hoogst well-kept tuin omringd. Het heeft ongeveer 2 hectaren (5 acres) land. Buiten, heeft het een het leven gebied met een barbecue en een houten oven. Het gehele bezit heeft grote overspannen vensters overziend de privé tuin en de vallei. Het bezit heeft ook een bijlage met een mini-flat en een panorama over de vallei Umbrian; in de kelderverdieping, is er ook een wasserijruimte. De kenmerkende externe loggia neemt over een zandsteenhol toe, perfect voor wordt gebruikt als kelder voor het opslaan van wijnen. Het gebouw met grote ruimtenbinnenkant heeft zijn originele charme met blootgestelde houten stralen en terracottabakstenen behouden. In de twee hectaren land, zijn er ongeveer 30 olijfbomen in productie en de natuurlijke lente met drinkbaar water, sinds 1848. BEZIT Ref: CDP2370Location: Della Pieve, Provincie van Città: Perugia, Gebied: UmbriaType: buitenhuis die van ong. 238 sqm/2561 sq voet op twee niveaus, terug naar 1800s dateren, met grotta, bijlagen, garage en landConditions: uitstekend. Dak dat in 2000Annexes wordt overgedaan: bijlage van ong. 35 sq m gebruikt als hulpmiddelloods, bijlage van sqm ong. 35 die als studioruimte met wasserij en grotta in de kelderverdieping wordt gebruikt, een kleine ruïne van 50 mq en twee garages van 38 sq m cadastralLand: ong. 2 hectaren (5 acres) van akkerland, park, hout en olijfbosje met ongeveer 30 olijfbomen in het productionSwimming van pool: afwezig maar het is mogelijk om het in privé gardenGarage te bouwen: dubbele garageUtilities: Vast telefoonnetwerk: availableWi-FI: het availableHeating: het autonome verwarmen met natuurlijke gasWater: de levering van de leidingenstad en de natuurlijke lente met drinkbaar water, sinds 1848Well: niet heden. Huidig oud reservoir met insluitingstanks voor 25.000 liter water, dat, door een irrigatiepomp, dient om gardenElectricity te irrigeren: activeSewers: van het supplySecurityalarm van de leidingenstad het systemEnergy Productiviteitsscijfer: GDistance aan de diensten: 1.5 kmDistance aan hoofdluchthavens: Perugia 55.2 km, Florence 147 km, Rome 187 kmLayout: Benedenverdieping: dubbele woonkamer met open haard, keuken, een kast, houten oven, 1 bathroomFirstvloer: 4 dubbele slaapkamers, één waarvan met de externe trap van de oude loggia en met een verandadak, meest bathroomsGuest huis 3 wordt verbonden: Benedenverdieping: woonkamer, convertibel in een slaapkamer, badkamers, kitchenetteBasement: wasserij + grotta
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Citta della Pieve" Italië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 6062
Plaats: Citta della Pieve
Regio: Umbrië
Provincie: Trasimeno
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 238 m2
Oppervlakte grond: 20000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
Citta della Pieve Verminderd Vastgoed | Citta della Pieve Luxe Vastgoed | Citta della Pieve Goedkoop Vastgoed | Citta della Pieve Huizen-Villa te koop