Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Marbella Spain EN Immobiliers à Vendre Marbella Andalucia FR Inmueble a la venta Marbella Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Marbella Andalucia DE Immobiliari in Venditap Marbella Andalucia IT Immobiliën te koop Marbella Andalucia NL Imoveis venda Marbella Andalucia PT дома Продажа недвижимости Marbella Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Marbella, Spanje

£4.076.199 GBP | $5.481.882 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 138 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Overweldigende moderne flat sportieve overzeese meningen binnen de exclusieve enclave van Puente Romano Resort op de Marbella Gouden Mijl. Het bezit scheidt kustverfijning af, die zijn toevluchtomgeving omhelzen om de luxueuze Mediterrane levensstijl af te schilderen. De flat schept een overweldigend behandeld en ruim terras op, die op dineren het in de open lucht en een koel zich uit gebied richten. Van het terras, kunnen de ingezetenen in de mooie communautaire tuin en overzeese meningen zonnebaden, die tot een het ontspannen atmosfeer leiden. Het terras heeft directe toegang tot het het leven van het bezit gebied en hoofdslaapkamer dankzij de vloer aan de schuifdeuren van het plafondglas. Het moderne en verfijnde binnenlandse ontwerp kan door het open-plan keuken, het dineren en het leven gebied worden gewaardeerd. Alle drie gebieden mengen foutloos om tot een geschikte maar toch esthetische leefruimte te leiden. De neutrale kleuren en de aanrakingen van natuurlijk hout door de bevloering en de keukenkasten vullen de ruimte aan.
Het moderne meubilair en de afwerking verfraaien elegant de ruimte, die comfort en praktisch aspect maximaliseren, terwijl ook tevredenstellend het blijven aan het oog. De volledig uitgeruste keukensporten een overweldigend die keukeneiland met marmer op de teller wordt gebeëindigd, die ook aanwezig door de keuken is. De toestellen van de keuken kunnen uit plaats worden genomen dankzij hun positie die binnen een kast, aan declutter toestaan de ruimte. Alle slaapkamers worden goed benoemd en met de fijnste materialen en het meubilair, terwijl het plakken aan de binnenlandse pallet van de ontwerpkleur verfraaid. De slaapkamers hebben ook hun eigen Engels-reeksbadkamers. De hoofdslaapkamer is een elegante en comfortabele ruimte, de ideale te ontspannen en af te wikkelen plaats zich. Een venster van het privacyglas scheidt de slaapkamer van de badkamers waar men de overweldigende grijze die steen kan waarderen voor de dubbele ijdelheid, de douche en de badkuip wordt gebruikt.
Met zijn geschikte plaats binnen Romano Puente, zijn de ingezetenen notulen van het strand en dicht bij alle exclusieve belevingswaarde de aanbiedingen van de Mijl van de Toevlucht en Marbella Gouden.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 138 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Marbella | Marbella Verminderd Vastgoed | Marbella Luxe Vastgoed | Marbella Goedkoop Vastgoed | Marbella Appartement te koop | Marbella Appartement Zwembad te koop