2 Slaapkamers Appartement te koop Mijas, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De benedenverdiepingsflat bij het Project van de Boutique in La Cala DE Mijas biedt een harmonisch mengsel van modern stijl en comfort aan, die 2 ruime slaapkamers en 2 prachtig ontworpen badkamerss kenmerken. Op het binnengaan, wordt u verwelkomd door een open-planlay-out die natuurlijk licht maximaliseert, die tot een warme en het uitnodigen atmosfeer leiden.
Het modieuze het leven gebied stroomt foutloos in een eigentijdse die keuken met high-end toestellen en gladde cabinetry wordt uitgerust, perfect voor culinaire enthousiasten. Grote glijdende glasdeuren open op een privé terras met een 15m2 pool die, die een verrukkelijke openluchtruimte verstrekken voor ontspanning en terwijl het genieten van van meningen van de prachtig gemodelleerde omgeving onderhouden.
De hoofdslaapkamer omvat een Engels-reeksbadkamers met premieinrichtingen, verzekerend een luxueuze ervaring, terwijl de tweede slaapkamer wordt goed-benoemd en gemakshalve van dichtbij de tweede badkamers de plaats bepaalde.
De ingezetenen van deze exclusieve gemeenschap met poorten genieten van luxueuze belevingswaarde, met inbegrip van een oneindigheidspool en een geschiktheidscentrum, allen ontworpen om de levensstijlervaring te verbeteren. Met uitstekende kwaliteit eindigt en een nadruk op comfort, deze benedenverdiepingsflat is een verfijnde en rustige terugtocht in het hart van de Costa del Sol.