2 Slaapkamers Appartement te koop Marbella, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit ontwierp prachtig slaapkamer 2, combineert de 2 badkamersflat moderne elegantie met een eerste plaats op het gezochte gebied van San Pedro DE Alcántara, Marbella. Overspannend 94 m2, biedt de flat een ruime lay-out aan die volkomen comfort en functionaliteit mengt.
Gesitueerd in het hart van de Costa del Sol, verleent deze flat gemakkelijke toegang tot enkele beste belevingswaarde in het gebied. Enkel zal een korte afstand weg, u oorspronkelijke witte zandige stranden, exclusieve jachthavens, en wereld-beroemde golfcursussen vinden. San Pedro DE Alcántara wordt gevierd voor zijn trillende het dineren scène, boutique jaarlijks winkelend, en charmante straten, al reeks tegen de achtergrond van een zonnig Mediterraan klimaat met meer dan 300 dagen van zonneschijn.
Binnen, open-plan het leven, het dineren, en keukengebieden creeer uitnodigen en luchtige ruimte, een verbeterd door grote vloer-aan-plafond vensters die tot een privé terras leiden. Het terras is perfect voor het ontspannen, het dineren, of eenvoudig het genieten van de van adembenemende meningen en de warme kustwinden.
De hoofdslaapkamer kenmerkt een Engels-reeksbadkamers, terwijl de tweede slaapkamer eveneens wordt goed-benoemd en toegang tot een modieuze familiebadkamers deelt. De materialen van uitstekende kwaliteit, neutrale tonen, en geraffineerd eindigt door het huis verstrekken een verfijnd nog veelzijdig canvas voor verpersoonlijking.
De extra energy-efficient eigenschappen, met inbegrip van een aerothermal heet watersysteem, wijzen op de verplichting van de ontwikkeling aan duurzaamheid.