Land-Perceel te koop Faro, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gemengd land (stedelijk en landelijk) met 3480m2, in Alcaria Cova, parochies van Conceição en Estoi, gemeente Faro, Algarve, waar de rust en een prachtig en prachtig uitzicht op de zee, het platteland en de Sierra Algarve bestaan uit 1 stedelijk artikel dat momenteel in puin ligt, heeft een totale oppervlakte van land van 520m2 en implantatiegebied van het gebouw van 157m2 en een rustiek artikel met een totale oppervlakte van 2.960m2, met land van cultuur, amandelbomen, johannesbroodbomen en een krans van 80m2.
De ruïne heeft goedgekeurd project voor de bouw van woningen met goed verdeelde gebieden en met twee (2) verdiepingen boven het solow quotum - R / C en 1e verdieping en zwembad. Het omvat ook 1 terras, extreem breed met 2 gebieden voor
parkeren van voertuigen, en parkeren in een onoverdekt gebied is ook mogelijk. Dicht bij verschillende lokale accommodaties, op 950 meter van de halte van het openbaar vervoer en het restaurant. Uitzicht op zee 180 vanaf elke plek op de grond.
Het ligt op 5 minuten van Estói van al zijn handel en diensten, op 4,5 km van het dichtstbijzijnde tankstation en op 5 km van een van de ingangen op de A22. De stad Faro ligt op 15 minuten en de internationale luchthaven van Faro ligt op 20 minuten lopen.
Energie Categorie: Gratis
#ref:TERIMOAG001