Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Saint-Geniez-Dolt France EN Immobiliers à Vendre Saint-Geniez-Dolt Midi-Pyrenees FR Inmueble a la venta Saint-Geniez-Dolt Midi-Pyrenees ES Immobilien zum Verkauf Saint-Geniez-Dolt Midi-Pyrenees DE Immobiliari in Venditap Saint-Geniez-Dolt Midi-Pyrenees IT Immobiliën te koop Saint-Geniez-Dolt Midi-Pyrenees NL Imoveis venda Saint-Geniez-Dolt Midi-Pyrenees PT дома Продажа недвижимости Saint-Geniez-Dolt Midi-Pyrenees RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Saint-Geniez-Dolt, Frankrijk

£215.709 GBP | $291.903 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Oppervlakte: 372 m2
Oppervlakte grond: 735 m2
Bouwdatum: 1689

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Saint-Geniez-Dolt, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontdek deze fabelachtige de 17de eeuwwoonplaats, combinerend charme, characterful eigenschappen, grootmoedige volumes, en een 735 m2 beboste tuin een zeldzame gem die in het authentieke en schilderachtige dorp van St Geniez d'Olt wordt gevestigd. Dit dorp, dat in het hart van Aveyron wordt gevestigd, wordt gekruist door de Rivier van de Partij en door weelderige bossen omringd. Het biedt een vreedzaam en verrukkend het leven milieu aan. Het huis wordt gevestigd op de rechteroever, het oudste deel van het dorp, in het kalme en vertrouwelijke plaatsen. Achter zijn discrete voorzijde, openbaart dit bezit zeer mooie volumes en ongelooflijk karakter. Van de ingang, wordt u vervoerd aan een andere tijd: kiezelsteen en steenmuren, oude architecturale elementen, en een warme atmosfeer. Op de benedenverdieping: Twee garages, één waarvan een vroegere stal met een opmerkelijke adobevloer is, Twee buitengewone gewelfde kelders, Brede steentrappen, typisch van de 17de eeuw, die de hogere vloeren dienen. Op de 1st verdieping: De kant van de tuin: Grote keuken van 30 m2 met vernieuwde steenvloer en monumentale open haard, woonkamer van 36 m2, allebei die op een 80 m2terras openen zonder vis-à-vis. De kant van de straat: Twee slaapkamers van 24 en 29 m2, allebei met open haarden. Op de 2de verdieping: Vier grote slaapkamers met gek karakter, met houten vloeren, periodeopen haarden, en blootgestelde stralen. Één van hen heeft een zeldzame en spectaculaire gesneden alkoof. Hoogste vloer: Een open vloerplan van 120 m2, dankzij gebaad in licht verscheidene dakramen en dakramen, die een mening van de tuin aanbieden. Ideal voor een creatieve ruimte, een workshop of extra slaapkamers. Buitenkant: Van het terras, leiden de steentreden tot een vlakke en privé tuin, met adembenemende meningen van het dorp en de heuvels. Het vruchtbare land is perfect voor een moestuin of een ontspanningsgebied. Ideal als hoofd of secundaire woonplaats, dit huis kan ook een unieke plaats voor toeristenaanpassing (gîte of bed - en - ontbijt) worden. Een zeldzaam bezit, met immens ziel en potentieel. Het reeds uitgevoerde werk: Het dak van de lei en het kader van het huis (2012), dak Lauze en vernieuwing van de buitenloods (2022), Dubbele verglazing op houten kaders (2012), Originele vloeren bewaarde, Vernieuwing van de hogere vloer, Verwezenlijking van een badkamers, Elektropaneel dat op de hoogste vloer wordt geïnstalleerd, gedeeltelijk getrokken kabels, het Waterdicht maken van het terras en de drainage van water in de gewelfde kelder en de garage, Plak van de juiste garage, vernieuwde Treden en lit Gezond, helder en volledig van charme, dit uitzonderlijke huis wachten enkel om door zijn toekomstige eigenaars worden gesublimeerd. Onderzoek elke ruimte dankt aan onze immersive virtuele reis. Uw toekomstig huis wacht op u!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 12130
Plaats: Saint-Geniez-Dolt
Regio: Midi Pyreneeën
Provincie:
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 372 m2
Oppervlakte grond: 735 m2
Bouwdatum: 1689
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Viewed
4
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Saint-Geniez-Dolt | Saint-Geniez-Dolt Verminderd Vastgoed | Saint-Geniez-Dolt Luxe Vastgoed | Saint-Geniez-Dolt Goedkoop Vastgoed | Saint-Geniez-Dolt Huizen-Villa te koop