15 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sitges, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi die landlandgoed van recent - 19 de Theeuw, in de Catalaanse stijl van Nouveu van de Kunst wordt gemaakt, is één van de meest emblematische huizen op dit gebied. Het werd gebouwd door een Catalaanse architect Josep Font i Guma in 1898.
Het wordt gevestigd in het Garraf gebied, provincie van Barcelona. Legt weg enkel een stap zowel van Sitges als Sant Pere DE Ribes en 30 minuten van Barcelona.
Het totale samengestelde gebied is 1.430 m2 met een tuingebied van?? 3.000 m2.
Het belangrijkste huis van 740 m2 heeft 15 slaapkamers (13 waarvan dubbelen) zijn en 6 badkamerss, volkomen vernieuwd allen. Het huis is volledig met drie keukens, een wasserijruimte, eetkamer, garage, terras, een vijver en verscheidene pennen.
De huisvoorzijden en de muurstructuur zijn in perfecte voorwaarde. Het binnenland zou moeten worden opnieuw opgebouwd en alle geïnstalleerde systemen vervangen.
Daar ook zijn 120 m2 van stallen, een kapel van 101 m2 en een wijnkelder van?? 323 m2.
Het totale landgebied is 152.968 m2.
Het zou perfect zijn om te zetten een manor in:
1) een boutiquehotel met 15-20 ruimten, met een een restaurant, centrum van het KUUROORD, een park en een privé bos,
2) een woonplaats met 20-25 ruimten met een KUUROORD, een wellnesscentrum, een park en een privé bos,
3) een bejaarde woonplaats met meer dan 25 ruimten,
4) een werkende wijnmakerij met de wijnproductie, is er een mogelijkheid van druif het kopen van lokale coöperatieve verenigingen.