Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Adeje Spain EN Immobiliers à Vendre Adeje Tenerife-Canaries FR Inmueble a la venta Adeje Tenerife-Canaries ES Immobilien zum Verkauf Adeje Tenerife-Canaries DE Immobiliari in Venditap Adeje Tenerife-Canaries IT Immobiliën te koop Adeje Tenerife-Canaries NL Imoveis venda Adeje Tenerife-Canaries PT дома Продажа недвижимости Adeje Tenerife-Canaries RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Adeje, Spanje

£1.462.860 GBP | $1.986.944 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 4
Oppervlakte: 288 m2
Oppervlakte grond: 306 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Adeje, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontdek Sybaris Villa 28, 32 en 34, Fase 4. Eigentijdse stijl en helderheid op de strandboulevard. De Villa's van de Premie van Sybaris is een wooncomplex van 55 exclusieve villa's 100 meter van het overzees, met adembenemende meningen over de Atlantische Oceaan en het eiland van La Gomera, en omringd door zuivere aard. Groot perceel van 306 m2. Geconstrueerd gebied van 197.02 m2. Het leven gebied van 239 m2. Privé verwarmd zwembad van 22.4 m2 met overstromingssysteem en zout waterbehandeling. Terras op parterre van 53 m2. Vrij tuingebied van 101.86 m2 op benedenverdieping. 3 slaapkamers en 3 Engels-reeksbadkamerss. Spiegels met geïntegreerd geleid licht (aanrakingssysteem) in alle badkamerss en in het gasttoilet. Het toilet van de hoffelijkheid. Privé garage voor 2 auto's met elektrische autoladers. Volledig uitgeruste keuken met toestellen Bosch en Krion worktop. Airconditioning in slaapkamers en keuken-levende ruimte. Privé lift voor 6 mensen met de lijn van de 24 uurtelefoon. De elektrische zonneblinden van Bandalux in slaapkamers en keuken-levende ruimte. Het buiten afbaarden van Bandalux op het parterreterras. Waterontharder. Binnenlandse heet waterproductie (DHW) door duurzaam systeem Aerothermal (merk Ariston). Het systeem van de drinkwaterreiniging door osmose. Volledig uitgeruste wasserijruimte met opslag, gootsteen, wasmachine en linnendroger Bosch. Het slimme Huis verbindt plus systeem aan wifi en stemcontrole (9 sprekers) voor het gehele huis, met inbegrip van pool het verwarmen, airconditioning, binnenlandse en buitenlichten, zonneblinden, muziek, lekalarm, irrigatiecontrole met vochtigheidssensor, de controle van de garagedeur. Volledig geleverd en verfraaid door onze binnenlandse ontwerpstudio. Inbegrepen keukengerei, bestek, kussens en kleine elektrisch apparaten. Het GOUDEN MODEL van de VILLA'S van de PREMIE (naast premievilla's): - De airconditioning van de pool. - De ruimte van de wasserij met elektrisch apparaten wordt uitgerust dat. - Airconditioning op extra vloer. - Elektrische zonneblinden Bandalux in woonkamer, keuken en slaapkamer. - Bovenkant van de waaiertoestellen in keuken. - Het huis verbindt plus systeem aan wifi en stemcontrole. De gouden modelvilla's, naast het premiepak, hebben een extra vloer van ongeveer 100 m2 met een volledige badkamers, en 2 multifunctionele ruimten met de mogelijkheid om een gymnastiek, spelenruimte, de ruimte van TV te maken. Een totaal van 300 die m2 op 3 vloeren worden voortgebouwd, met 3 slaapkamers, 4 badkamerss, 1 toilet en 2 multifunctionele ruimten met een licht terras elk. | Identiteitskaart: 51686
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Adeje
Regio: Tenerife-Canarische
Provincie: Canary Islands
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 288 m2
Oppervlakte grond: 306 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Adeje | Adeje Verminderd Vastgoed | Adeje Luxe Vastgoed | Adeje Goedkoop Vastgoed | Adeje Huizen-Villa te koop