Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Adeje Spain EN Immobiliers à Vendre Adeje Tenerife-Canaries FR Inmueble a la venta Adeje Tenerife-Canaries ES Immobilien zum Verkauf Adeje Tenerife-Canaries DE Immobiliari in Venditap Adeje Tenerife-Canaries IT Immobiliën te koop Adeje Tenerife-Canaries NL Imoveis venda Adeje Tenerife-Canaries PT дома Продажа недвижимости Adeje Tenerife-Canaries RU
« Terug

Commerciële te koop Adeje, Spanje

£615.816 GBP | $829.512 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 222 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Adeje, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Exclusieve investeringskans, een bloeiend populair restaurant in San Eugenio Bajo slechts 100 meter van het strand van Dubbelpunt Puerto. Het restaurant bestaat uit 3 gebouw, in totaal 160 m2 binnen en een groot terras van ongeveer 60 m2. Onlangs gerenoveerd bezit. Verkocht geleverd. De keuken is volledig uitgerust. Het omvat ook 2 parkeerplaatsen. Het restaurant is volledig - operationeel, heeft 16 jaar van ervaring en heeft uitstekend personeel. Talrijke stamgasten en uitstekende sfeer op een uitstekend toeristengebied. Een uitstekende kans voor investeerders die een vaste rentabiliteit willen. Bouwjaar: 1982. Communautaire prijzen: €330/month. IBI: €628/year. De verwijdering van het vuilnis: €297/year. De verwijzing van de Makelaardij van Lusa: 51708. | Identiteitskaart: 51708
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Adeje
Regio: Tenerife-Canarische
Provincie: Canary Islands
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 222 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Adeje Verminderd Vastgoed | Adeje Luxe Vastgoed | Adeje Goedkoop Vastgoed | Adeje Commerciële te koop