Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Burgas Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Burgas Burgas FR Inmueble a la venta Burgas Burgas ES Immobilien zum Verkauf Burgas Burgas DE Immobiliari in Venditap Burgas Burgas IT Immobiliën te koop Burgas Burgas NL Imoveis venda Burgas Burgas PT дома Продажа недвижимости Burgas Burgas RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Burgas, Bulgarije

£18.817 GBP | $25.384 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 1000 m2
Bouwdatum: 1986

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Burgas, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
#4 wij bieden een huis van één verdieping op een mooi gebied van het gebied Burgas, in de gemeenschap van Karnobat in het dorp van Ognen.Price aan: 22,000 eurosLocality: Ognen villageRooms: 3Total gebied: sq 65. m.Terrace: 0Number van vloeren: 1No onderhoudsprijs. Het gebouw wordt gezet in verrichting-handeling 16Payment- regeling: 2000 eurodeposit100% wanneer het ondertekenen van een notariële akte van eigendom. Wij bieden een huis van één verdieping in het dorp van Ognen, in de gemeenschap van Karnobat aan. Het huis bestaat uit drie ruimten, een brede ruime gang die in een woonkamer kan worden omgezet. Het toilet en de douche worden gevestigd in een afzonderlijke ruimte dichtbij het huis. Het huis is warm en gehandhaafd, is het mogelijk om daarin allen het hele jaar door te leven, is er een open haard., worden het water en de elektriciteit verbonden. Voor het huis is een grote binnenplaats met fruitbomen en wijnstokken. Het dorp van Ognen wordt gevestigd in de gemeenschap van Karnobat en in het wijngebied de „Vallei van Karnobat“ in het oostelijke deel van de vallei Thracian gevestigd. De afstand aan het districtscentrum is 16 km, aan de stad van Sungurlare 16 km, aan het regionale centrum van Burgas 70 km. Het dorp is klein, is de bevolking meestal Bulgaren. Het dorp heeft watervoorziening, riolering en straatverlichting, een winkel en een koffie. De straten zijn bedekt, is er een busverbinding aan het districtscentrum en de omringende dorpen. Dichtbij het dorp is er een unieke aantrekkelijkheid - „stypka van Krali Markova“ - de „sleep van het Teken van de Koning“. Dit is de afdruk van een grote menselijke voet op de steen. Het klimaat in het omringende gebied is gematigde continentaal, de Balkan dekking van de Rand van de de winter noordelijke winden.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Burgas
Regio: Bourgas
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 1000 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 1986
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Burgas | Burgas Verminderd Vastgoed | Burgas Luxe Vastgoed | Burgas Goedkoop Vastgoed | Burgas Huizen-Villa te koop