Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Alexandrovo Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Alexandrovo Burgas FR Inmueble a la venta Alexandrovo Burgas ES Immobilien zum Verkauf Alexandrovo Burgas DE Immobiliari in Venditap Alexandrovo Burgas IT Immobiliën te koop Alexandrovo Burgas NL Imoveis venda Alexandrovo Burgas PT дома Продажа недвижимости Alexandrovo Burgas RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alexandrovo, Bulgarije

£258.157 GBP | $349.345 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Oppervlakte: 680 m2
Bouwdatum: 2000

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alexandrovo, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
#2 biedt een mooi two-storey huis met een zwembad in het dorp van Alexandrovo, een stille en schilderachtige plaats, niet verre van de mooie toevlucht van Zonnige Beach.Price aan: eurosLocality 305500: Het gebied van Burgas, Alexandrovo villageRooms: 6Total gebied: sq 260. m. het gebied van het land: sq 680. m. terrassen: 2Floor: 2 van 2There zijn geen de dienstprijs. Het gebouw werd gezet in verrichting-handeling 16Payment: 2000 eurodeposit100% wanneer het ondertekenen van een notariële akte van eigendom. Een mooi two-storey huis bestaat uit: 1st verdieping: hal, badkamers, kleedkamer, ruime woonkamer met afzonderlijk gebied-keuken drie gebied, het dineren gebied en ontspanningsgebied, een reusachtig terras die de well-kept binnenplaats en de vloer pool.2nd overzien: 3 slaapkamers, 1 studie, 2 badkamerss, twee terrassen, een kleedkamer, een verglaasd terras met sportuitrusting (oefeningsmateriaal). Het verwarmen in het huis wordt uitgevoerd door middel van een korrelopen haard met een waterjasje met bedrading door het huis, in de woonkamer wordt geïnstalleerd. De radiators en de airconditioners zijn geïnstalleerd in elke ruimte. In de binnenplaats is er een de zomerkeuken met barbecue, een groot zwembad, Parkeerplaats voor een auto onder een luifel. Het huis zelf wordt gebouwd op een stevige massieve stichting, is het mogelijk om een kelderverdieping onder het gehele huis uit te rusten, rond het huis is er een goed drainagesysteem voor waterstroom. Watervoorziening, elektriciteit-centrale, riolering-septische tank. De werf heeft landschapsverlichting en een automatisch irrigatiesysteem. Het huis wordt geleverd met mooi duur meubilair en volledig uitgerust met toestellen, heeft het huis een prachtige ontwerpervernieuwing. De vruchtendragende bomen, de bloeiende struiken en de bloemen worden geplant in de werf. Alles is in perfecte voorwaarde. Het huis wordt ontworpen voor leven-droog, warm het hele jaar door en welkom hetend. De zonnige toevlucht van het Strand en het overzees zijn 10 minuten weg door auto. De meest dichtbijgelegen belangrijkste stad van Burgas en de luchthaven zijn 15 minuten weg door auto. Een grote investering!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Alexandrovo
Regio: Bourgas
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 680 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2000
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Alexandrovo | Alexandrovo Verminderd Vastgoed | Alexandrovo Luxe Vastgoed | Alexandrovo Goedkoop Vastgoed | Alexandrovo Huizen-Villa te koop