Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Burgas Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Burgas Burgas FR Inmueble a la venta Burgas Burgas ES Immobilien zum Verkauf Burgas Burgas DE Immobiliari in Venditap Burgas Burgas IT Immobiliën te koop Burgas Burgas NL Imoveis venda Burgas Burgas PT дома Продажа недвижимости Burgas Burgas RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Burgas, Bulgarije

£73.371 GBP | $99.000 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 86 m2
Bouwdatum: 2008

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Burgas, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Identiteitskaart 0Price: eurosLocation 84.500: Zonnige BeachRooms: 3Total gebied: 86: 2/6Maintenance prijs: 688 euro per yearConstructionstadium: Het gebouw wordt opgedragen - van het Akte 16Payment- regeling: 2000 euro deponeren, 100% op het ondertekenen van de titelakte. Wij bieden voor verkoop een 1 slaapkamerflat in een complex aan met poorten. De flat bestaat uit een hal, een woonkamer met een keukengebied, een slaapkamer, een badkamers en een terras. Het wordt verkocht volledig geleverd en uitgerust. Een ideale optie om zowel te verhuren als allen het hele jaar door te leven. Balkan complexe Wind 1 wordt gevestigd in het westelijke deel van Zonnig Strand, vanaf het toeristenlawaai, naast de hoofdweg burgas-Varna. Modern, maken een zes-verdieping gebouw met een lift, de beschikbaarheid van de diensten en het comfort van de flats dit complexe aantrekkelijk voor zowel eigenaars als gasten. „Balkan Wind 1“ bestaat uit de één bouw en heeft flats van diverse lay-outs en een gebied van sq 24. m. aan sq 148. m. Het complex heeft parkeerplaatsen voor het gebouw, een zwembad met een sectie van kinderen, recreatie en het zonnebaden de gebieden met zonlanterfanters, een restaurant, een speelplaats van kinderen, veiligheid is het hele jaar door beschikbaar allen, zoals het beheersbedrijf is. Het gebied „Balkan Wind 1“ is uniek in zoverre dat het door groen wordt omringd, bomen, struiken, de aanwezigheid van een park met speelplaatsen, maakt dit plaatsideal voor recreatie of leven het het hele jaar door. Binnen het lopen afstand is er alles u voor een volwaardig tijdverdrijf wenst: restaurants, koffie, snackbars, kruidenierswinkelopslag, apotheken, een bushalte van waar er regelmatig vervoer aan Nessebar of Sveti Vlas is. Één van het beroemdste water parkeert „Actie Aquapark“ is 1 km, en weg het enige vermaak op de kust - Karting, is ook weg 1 km. Het strand kan aan een ongehaast tempo in 7-10 minuten worden bereikt. Afstand aan Luchthaven Burgas - 29 km. Afstand aan de Luchthaven van Varna - 101 km.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Burgas
Regio: Bourgas
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 86 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2008
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
26
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Burgas | Burgas Verminderd Vastgoed | Burgas Luxe Vastgoed | Burgas Goedkoop Vastgoed | Burgas Appartement te koop