Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in La Pinilla Spain EN Immobiliers à Vendre La Pinilla Murcia FR Inmueble a la venta La Pinilla Murcia ES Immobilien zum Verkauf La Pinilla Murcia DE Immobiliari in Venditap La Pinilla Murcia IT Immobiliën te koop La Pinilla Murcia NL Imoveis venda La Pinilla Murcia PT дома Продажа недвижимости La Pinilla Murcia RU
« Terug

REF 618 Groot landhuis om te renoveren

£39.069 GBP | $52.542 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 88 m2
Oppervlakte grond: 559 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

REF 618 Groot landhuis om te renoveren

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Groot landhuis om te hervormen. Een unieke kans om een ​​oude boerderijruïne te verwerven, met alle geldende procedures. Met de juiste fantasie zou je deze ruïne kunnen ombouwen tot een prachtig pand met karakter en voldoende ruimte om een ​​zwembad te installeren. De voetafdruk van de huidige ruïne bestaat uit verschillende gebieden waar vroeger vee huisvestte. Er zijn vele mogelijkheden om hier een geweldig huis van te maken. Aan de overkant van de straat bevindt zich ook een kleine parkeerplaats die gebruikt kan worden als parkeerplaats. Het ligt aan de rand van de stad La Pinilla, waar bars, restaurants, een bank en een postkantoor te vinden zijn. De woning biedt uitzicht over het open landschap en richting de bergen. Dit gebied is omgeven door prachtige natuur en uitzicht op de bergen en de amandelbloesems aan het begin van het jaar zijn prachtig. Het ligt op slechts 5 minuten rijden van Las Palas en nog eens 5 minuten van de hoofdstad Fuente Álamo. De stranden van Mazarrón liggen op een half uurtje rijden.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 30335
Plaats: La Pinilla
Regio: Murcia
Provincie: Costa Calida
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 88 m2
Oppervlakte grond: 559 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
La Pinilla Verminderd Vastgoed | La Pinilla Luxe Vastgoed | La Pinilla Goedkoop Vastgoed | La Pinilla Huizen-Villa te koop