£76.869 GBP | $105.210 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 4
Oppervlakte: 212 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te koop Origny-En-Thierache, Frankrijk
Notre belle Thiérache vous propose un ancien bar/ café situé en plein centre du village de Origny-en-Thiérache, proche de toutes commodités et idéalement situé a 2h40 de Paris, 12 minutes de la frontière belge . L'immeuble d'une surface total de 217.52 m² ce compose d'une partie Bar/Café de 73.28 m² , une salle de réception de 41.18 m² et d'une partie habitation de 103.06 m² et d'un jardin d'environ 30 m². La partie habitation est composé de deux salle d'eau, quatre chambres, une cuisine, une chaufferie équipée d'une pompe a chaleur neuve, d'un wc et de 3 autres pièces. Cette immeuble au fort potentiel est entièrement a rénover, une demande de réouverture du bar/ café est fortement demandé sur la commune. Le DPE renseigner a été effectuer avant la mise en place de la pompe a chaleur. Pour plus de renseignements, contactez moi ! Les honoraires sont à la charge du vendeur. Le Diagnostic de Performance Énergétique(DPE) a été réalisé selon une méthode valable mais non fiable et non-opposable. Le