£431.071 GBP | $580.658 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 110 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te koop Lyon, Frankrijk
Dans le quartier très rechercher de Montplaisir très beau restaurant disposant de 50 couverts intérieur et autant en terrasse. Avec son emplacement privilégié le restaurant bénéficie d'une clientèle de bureaux, commerçants, habitants. Il s'agit d'une adresse ou il fait bon vivre. Aujourd'hui sur une restauration traditionnelle l'établissement peut accueillir tout type de restauration midi comme soir. Au final un emplacement privilégié, 50 couverts intérieur, terrasse à l'année de 50 couverts, licence 4, belle clientèle et CA constant autour de 500 000 /an. Une des belle affaires de Lyon. Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : ... georisques. gouv. fr. Réseau Immobilier CAPIFRANCE - Votre agent commercial (RSAC N°480 072 594 - Greffe de LYON) Eric FIORITO Entrepreneur Individuel ... Plus dinformations sur le site de CAPIFRANCE (réf.877078)