£911.610 GBP | $1.225.980 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 160 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Ciotat, Frankrijk
Magnifique villa contemporaine de 4 pièces avec une vraie vue panoramique sur la mer depuis toutes les pièces de vie. Située sur les hauteurs de la Ciotat dans un quartier calme, cette propriété allie modernité, confort et sérénité. Cette villa familiale et fonctionnelle construite en duplex inversé, allie design contemporain et prestations haut de gamme. Idéale pour profiter pleinement de tous les atouts de La Ciotat et de son bord de mer: proximité des commerces, écoles, collèges, lycées, cliniques et des axes autoroutiers. Tout en étant en position dominant sur la baie de La Ciotat, ce bien est à quelques minutes des plages. Caractéristiques principales : Surface Loi Carrez : 153 m² sur un terrain de 430 m² Pièces : 4, dont une vaste pièce de vie de 71 m² avec de grandes baies vitrées donnant sur la mer et un espace cuisine à aménager au Rdc Chambres : 3 chambres spacieuses dont une suite parentale avec salle deau privative au rez-de-jardin Les salles deau : 3 équipées de douch