£143.690 GBP | $193.838 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Oppervlakte: 233 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop St Germain-Du-Bois, Frankrijk
Dans le bourg de SAINT GERMAIN DU BOIS, avec les commodités ( écoles, commerces,..) accessibles à pieds, je vous invite à découvrir cette ancienne maison bourgeoise. Scindée en deux parties, elle se compose d'un spacieux appartement de plus de 157m² habitables ainsi que d'un local professionnel de près de 83m², en rez de chaussée. Ce dernier comprend un hall d'accueil et quatre bureaux dont un dans une véranda, un espace de travail très lumineux donnant sur le jardin. L'ensemble, en parfait état, est loué 800 euros HT par mois, hors charges. Des annexes indépendantes, à office de remise, sont également présentes pour une surface totale d'environ 65m², de quoi réaliser un petit appartement par exemple!. Le gros uvre est très correcte. Pour ce qui concerne l'appartement, réparti sur 3 niveaux, il demande une rénovation mais propose un très beau potentiel et peut être, grâce aux nombreuses cloisons, facilement réagencé voir divisé en deux logements plus petits si le critère est de réaliser un immeuble de ra