£116.700 GBP | $157.463 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 2
Oppervlakte: 245 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te koop Strasbourg, Frankrijk
Au nord de lAlsace, dans une commune très dynamique, touristique, je vous propose cette belle affaire de Librairie, FDJ, Presse, Papeterie et Loisirs Créatifs, la Maison de la Presse. Une affaire indépendante, gérée par des professionnels du secteur dactivité, et avec des résultats très encourageants. Le seul sur 20 kms, un autre plus. Une ville de taille moyenne, où flâner est agréable, au pied des Vosges entre vignobles et forêts. Un magasin très spacieux 245 m2, très bien achalandé, une mise en avant des Best Sellers, avec de belles vitrines. Emplacement n° 1, en angle, un réel plus, une très belle visibilité avec de belles vitrines. Dans la rue des commerces de la ville, un atout, pour les flux de passants et de voitures. Un stationnement gratuit tout autour. Nos voisins : Boulangeries Pâtisseries Restaurants Supérette / Epicerie Glacier Banques Pharmacie - Fleuristes Agence de Voyages / Immobilières Agence dIntérim Boucherie Charcuterie Traiteur Habillem