£429.759 GBP | $577.962 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 10000 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Commerciële te koop Le Grau-du-Roi, Frankrijk
Gard (30) à vendre fonds de commerce de Promenade à Cheval proche de la mer en petite Camargue 10 000 m 2. Opportunité unique d'acquérir un beau fonds de commerce de 1 hectare spécialisé dans les promenades à cheval (50 équidés, 10 poneys) en bord de mer le long des kilomètres de plage naturel et préservée !!! Un travail exceptionnel dans un cadre d'exception en petite Camargue avec ces magnifiques paysages. Tenu depuis 15 ans par le même propriétaire. Accompagnement : Le vendeur actuel est disposé à accompagner un repreneur professionnel du domaine équestre . Informations financières : Chiffre d'affaires, bilans et bail disponibles sur demande. Cession à la fin de la saison. Équipements de qualité, plus de 50 chevaux et 10 poneys bien dressés et adaptés aux promenades, matériel d'équitation complet et infrastructures bien entretenu, parking, accueil, sellerie, etc. et un logement de 50 m 2 en parfait état . Cette entreprise établie bénéficie d'une excellente réputation avec plus de 15 années d'e